Świadectwo kwalifikacyjne - Dozór

Świadectwo uprawniające do eksploatacji instalacji elektrycznych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontroli oraz pomiarów na niżej wymienione urządzenia, instalacje i sieci: 

  • Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego;
  • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
  • Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
  • Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;
  • Urządzenia elektrotermiczne;
  • Urządzenia do elektrolizy;
  • Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego;
  • Elektryczna sieć trakcyjna;
  • Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym;
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji; sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.

Świadectwo kwalifikacyjne - Eksploatacja​​​​​​​

W 2008 roku uzyskałem Świadectwo Kwalifikacyjne o nr E1-1103/061/08, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPLOATACJI. Świadectwo zostało wydane zgodnie przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

 

Systemy Antywłamaniowe​​​​​​​

Dyplom za ukończenie szkolenia w zakresie systemów antywłamaniowych z użyciem urządzeń rozpylających szuczną mgłę.

Dyplom technika 1972-1977

W latach 1972-1977 ukończyłem Technikum Elektryczne im. R. Traugutta we Wrocławiu i uzyskałem tytuł Technik Elektryk o specjalności maszyny i aparaty elektryczne. Okres nauczania trwał 5 lat i odbywał się na budowie 8kl.

Inteligentne Domy​​​​​​​

Dyplom za ukończenie szkolenia z zakresu projektowania, instalacji i programowania systemu automatyki domowej NEXO

 

Dyplom magistra 1977-1982
​​​​​​​

W latach 1977-1982 byłem studentem na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii. Studia ukończyłem z tytułem magistra na kierunku Fizyka.​​​​​​​

150

zadowolonych klientów

 

25

lat doświadczenia

 

1000 km

położonych sieci

 

1500

wykonanych projektów

 

Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.
*l***g*...

*l***g*...

pozytywna
2016-02-16 9:22:31
Szybkie i fachowe naprawienie usterki a także gotowość do porady w kwestiach ogólnych dotyczących instalacji elektrycznej.
*o***z*...

*o***z*...

pozytywna
2016-02-16 9:22:31
 Miałem problem z instalacją w mieszkaniu, wszystko szło na jednym obwodzie i to jeszcze starym aluminiowym. Pan Edward przebudował instalację w mieszkaniu, na miedzianą. Praca została wykonana terminowo, zgodnie z umową, wszystko działa sprawnie, cena bardzo atrakcyjna. Dodatkowo Pan Edward zaproponował kilka rozwiązań, jeśli chodzi o instalację.
Jakub Ignaczak

Jakub Ignaczak

pozytywna
2016-02-16 9:22:31
Kontakt z firmą ELED miałem "dzięki" nie działającemu żyrandolowi i plafonowi w domu. Pan Edward sprawdził instalację i sam żyrandol i plafon, które jednak trzeba oddać na gwarancję. Punktualnie, uprzejmie i fachowo. Polecam.